طراحی سایت فوری

طراحی سایت فوری

طراحی سایت فوری زمانی مورد نیاز است که شما خواسته یا ناخواسته مجبور به داشتن وب سایت میشوید. برای مثال میخواهید در نمایشگاه شرکت کنید و زمان زیادی تا شروع آن نیست و یا به همایشی دعوت شدید و سخنرانی دارید و باید نمونه کارهای خود را در آن همایش پرزنت کنید و انواع حالت های مختلف ممکن است پیش آید تا شما نیاز به طراحی سایت فوری داشته باشید ، حتما میدانید که کار طراحی سایت در حالت عادی بین ۱۰ تا ۳۵ روز زمان میبرد ولی میتوان این زمان را کاهش داد.

لزوم داشتن وب سایت در هر شغل و کسب و کاری از هیچ کس پنهان نیست ، در هر کسب و کاری میتوان از وب سایت برای رونق آن استفاده کرد ، داشتن وب سایت شما را از محله ، محدوده یا شهر خود جدا کرده و میتوانید با داشتن وب سایت رقابت و بازه کسب و کار خود را بزرگ و میزان فعالیت خود را بیشتر کنید . برای داشتن یک وب سایت مواردی را باید بدانید :

 1. دامنه یا نام وب سایت (مثل google.com)
 2. هاست یا فضای مورد نیاز برای بارگذاری اطلاعات
 3. انتخاب نوع طراحی وب سایت
 4. انتخاب یک تیم برای اجرا و مشاوره دقیق

حال سوال اصلی اینجاست که آیا واقعا میتوان طراحی سایت سریع انجام داد و برای مثال در کمتر از یک روز یک وب سایت کامل داشت ؟ آیا از کیفیت کار کاسته خواهد شد ؟ هزینه ی طراحی سایت فوری چه تفاوتی با طراحی سایت معمولی دارد ؟ واقعا چقدر سریع سایت طراحی میشه ؟ در ادامه به تک تک سوالات شما پاسخ میدهیم.

آیا واقعا میتوان طراحی سایت فوری انجام داد ؟

اگر پاسخ کوتاه میخواهید بله ، میتوان یک وب سایت را طی نیم روز یا حتی ۲۴ ساعت طراحی و تحویل مشتری داد. در این شرایط خاص تیم طراحی سایت آرتیمان وب طی یک جلسه اولیه ساختار را تهیه و کدنویسی و طراحی سایت به جای ۱ نفر بین ۲ تا ۶ نفر تقسیم شده و با این کار سرعت کار را تا ۶ برابر بیشتر میکنیم و شما در سریع زمان ممکن به سایت مورد نظر خود خواهید رسید.

در این پروسه ما با مدیریت پروژه صحیح و بخش بندی کردن موارد طراحی سایت بین افراد تیم کار طراحیه اولیه ، رابط های کاربری ، تولید و بارگذاری محتوا ، پیاده سازی و کدنویسی و همچنین پیاده سازی نهایی کدها و گرافیک ها را بین تیم تقسیم کرده و سایت را در کمترین زمان ممکن آماده و پیاده سازی و تحویل خواهیم داد .

 

آیا در طراحی سایت فوری از کیفیت کار کاسته خواهد شد ؟

همان طور که در بالا توضیح دادیم در این شرایط پروژه را مدیریت و بین ۲ تا ۶ نفر تقسیم میکنیم تا سرعت را تا ۶ برابر بالاتر ببریم ولی در هیچ کجا از این توضیحات نگفتیم کیفیت را فدای سرعت میکنیم ، هیچ تفاوتی در طراحی سایت فوری و زمان دار از نظر ما وجود ندارد. ما زمان را بین افراد تیم تقسیم میکنیم و شما را ۲۴ ساعته یا حتی ۶ ساعته به سایت مورد نظرتان میرسانیم .

در آرتیمان وب هیچ گاه در هیچ حالتی کیفیت کار را فدای هیچ چیز نکردیم ، نمیکنیم و نخواهیم کرد ، کیفیت یک پروژه برای ما بسیار مهم است و این موضوع به اندازه ای در تمامی پروسه ها برای مهم است که در تمامی موارد هیچ وقت به میزان هزینه پروژه توجهی نمیکنیم ، پروژه ها جزوی از تیم ما هستند و جزوی از نمونه کارهای ما پس همیشه کیفیت برای ما مهمترین نکته خواهد بود .

 

هزینه و قیمت طراحی سایت سریع چقدر است ؟

در توضیحات گفتیم زمان را بین تعداد بیشتری از افراد تیم تقسیم میکنیم پس قطعا از نظر هزینه ای باید هزینه ی بیشتری را برای یک پروژه سریع در نظر بگیرید ولی باز هم نیاز نیست نگران این موضوع باشید زیرا تیم آرتیمان وب مشاور و همراه شماست و درباره قیمت طراحی سایت فوری هم به صورت کاملا تخصصی با شما هماهنگ خواهد شد. ولی این موضوع را در نظر داشته باشید که شما یک سایت را به طور معمول طی ۱۰ تا ۳۵ روز تحویل میگیرید ولی در لین حالت طی کمتر از ۲۴ ساعت سایت را تحویل خواهید گرفت.

اگر بخواهیم صادقانه بیان کنیم باید بگیم هزینه طراحی سایت سریع با توجه به تمامی توضیحاتی که داده شد حدود ۳۰% تا ۵۰% بیشتر از حالت عادی طراحی وب سایت است که علت های آن را نیز بیان کردیم ولی با این وجود مهم است که مشتری نیز از مبلغی که پرداخت میکند رضایت خاطر داشته باشد ، پس در زمان عقد قرارداد یا صحبت تلفنی با مرکز تماس آرتیمان وب این موضوع نیز حل و فصل خواهد شد .

چه نوع سایتی را میتوان به صورت فوری و سریع طراحی کرد ؟

تقریبا میتوان گفت تمامی انواع سایت ها را میتوان با طراحی سایت فوری انجام داد ولی برای مثال فروشگاهی با بیش از ۵۰۰۰ محصول را نمیتوان طی ۲۴ ساعت طراحی و پیاده سازی کرد پس از این رو شما باید طراحی سایت فروشگاهی انجام دهید ، سایت هایی مناسب طراحی فوری است که محتوای کم حجم تر داشته باشند ، مانند طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت مهاجرتی

این نوع از وب سایت ها را میتوان به صورت فوری طراحی و اجرا نمود ، حال سوال بعدی اینجاست که بعد از طراحی سایت فوری آیا امکان تکمیل و گسترش وب سایت وجود دارد یا خبر ؟ همیشه و در هر زمان شما میتوانید وب سایت خود را تکمیل و گسترش دهید ، شما یک وب سایت داینامیک با تکنولوژی ریسپانسیو دریافت خواهید کرد که همیشه میتوانید آن را گسترش و توسعه دهید .

 

ما چه کمکی به شما میکنیم که طراحی سایت فوری داشته باشید ؟

 • ما در آرتیمان وب طراحی سایت سریع را بر اساس قوانین گوگل انجام میدهیم ، مهمترین نکته در طراحی سایت رعایت هر چه بیشتر اصول است ، در تمامی سایت هایی که ما طراحی میکنیم اولویت اصلی و مهم رعایت قوانین گوگل است .
 • ما وب سایت شما را بهینه و بر اساس سئو اولیه تحویل میدهیم ، آرتیمان وب در این سال ها تلاش کرده تا قوانین به روز گوگل را رعایت و سایت ها را با این قوانین طراحی و اجرا کند . این قوانین بسیار مهم هستند چون سایت شما باید در گوگل جایگاه بگیرد و این جایگاه است که کسب و کار شما را به دیگران بیشتر نمایش میدهد .
 • ما قیمت مناسبی برای این نوع از سایت ها در نظر گرفته ایم کافیست با ما تماس بگیرید و موضوع پروژه را به کارشناسان ما بگویید تا آن ها بر اساس خواسته شما در همان تماس اولیه هزینه و زمان را به شما اعلام نمایند .
 • ما هر نوع وب سایتی را به صورت فوری طراحی میکنیم ، طراحی سایت فوری شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی ، پزشکی ، خبری ، گردشگری ، مهاجرتی و هر نوع سایتی که مورد نیاز شما باشد. با توجه به توضیحات بالا نیازی نیست نگران حجم سایت یا نمونه کارها و محصولاتتان باشید ، ما همراه شما هستیم .
 • ما سایت فوری را به صورت داینامیک با شما تحویل میدهیم که با این کار شما میتوانید ۰ تا ۱۰۰ سایت را خودتان مدیریت کنید .
 • ما سایت فوری را به همراه هاست و دامنه یک ساله رایگان در اختیار شما خواهیم گذاشت .
 • ما سایت شما را ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته پشتیبانی خواهیم کرد .

در شرایط بد اقتصادی و هجوم مردم به سمت سفارشات اینترنتی شما هم میتوانید به سادگی در سریع ترین زمان ممکن یک وب سایت به روز داشته باشید .

 

برای ثبت سفارش و یا مشاوره در زمینه طراحی سایت فوری با ما در ارتباط باشید. ۰۲۱۸۸۴۴۷۳۳۹

[تعداد: ۴   میانگین: ۵/۵]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *