تبلیغات گوگل چیست؟چرا تبلیغ در گوگل اهمیت دارد؟

گوگل ادوردز یا همان تبلیغات کلیکی گوگل

سیستمی ست که گوگل برای خدمات بازاریابی در موتور جست و جوی خود ایجاد کرده که وب سایت شما در صفحه ی اول خود به عنوان یک اگهی متنی نمایش داده شود. و در معرض دید مخاطبین قرار گیرد.

شاید به جرات بتوان گفت که گوگل ادوردز یکی از ساده ترین و مطمئن ترین راه های تبلیغاتی در فضای اینترنت محسوب می شود. این سرویس توسط خود گوگل ارائه شده و هزینه کمتر و نتیجه اطمینان بخش تری به نسبت سایر تبلیغات های موجود در بازار دارد.

در واقع سال هاست که تبلیغات گوگل ادوردز یکی از سوداور ترین سیستم های تبلیغاتی اینترنتی محسوب می شود.

پر واضح است که قرار گیری در صفحه اول گوگل، انرژی عظیمی به کسب و کار انلاین شما وارد می کند. حتی طی شرایطی که کسب و کار شما نوپا بوده و اقدامات سئو هنوز به شکل حرفه ای آغاز به کار نکرده باشد، گوگل ادوردز با قرار دادن وب سایت شما در لینک اول گوگل پیشرفت چشمگیری را برای شما رقم خواهد زد.

در یک جمله می توان اینگونه خلاصه کرد که با گوگل ادوردز شما در طی یک  روز به سادگی بازدید های خود را چندین برابر می کنید.

گوگل ادوردز چگونه کار می کند؟

تبلیغات گوگلی ادوردز تحت یک سیستم مزایده ای فعالیت می کند و بالاترین هزینه های پرداخت شده را در رتبه بندی خود بالاتر قرار میدهد. هر کلیک پرداخت داشته و تعداد کلیک ها به صورت روزانه قابل کنترل و تغییر می باشد.

ترافیک ایجاد شده در قبال فعال ساختن گوگل ادوردز برای وب ساتمان بسیار ارزشمند و سوداور خواهد بود. حتی اگر وب سایت مورد نظر نوپا بوده و سئوی تخصصی را آغاز نکرده نباشد.