طراحی سایت شخصی چیست؟

شاید شما هم افراد زیادی را میشناسید که وب سایت شخصی دارند ، این افراد دسته هایی از جامعه را تشکیل میدهند که شامل سلبریتی ها و افراد سر شناس ، سیاست مداران ، نمایندگان مجلس ، نمایندگان شورا ها ، اساتید دانشگاه ها ، افراد در پست ها و جایگاه های مختلف و سایر افراد مثل یک گرافیست ،طراح سایت و…

بسترهای زیادی وجود دارد که این افراد صحبت ها ، نقطه نظرات ، افکار و اعتقادات خود را مطرح کنند ، مثل توییتر و اینستاگرام و… اما هیچ کدام جای طراحی سایت شخصی را نخواهند گرفت ، رسمیت و اعتبار این اشخاص در داشتن سایت شخصی خلاصه خواهد شد .

برای مثال یک گرافیست را در نظر بگیرید که به صورت شخصی در منزل طراحی میکند ، شاید در تمامی شبکه های اجتماعی فعال باشد و نمونه کارها را در آن ها نمایش دهد ولی رسمیت را میتواند با داشتن وب سایت شخصی تجربه کند و از امکانات بیشتری برای جذب کار استفاده کند .

یا یک نماینده مجلس را در نظر بگیرید که اهداف ، نظرات ، تلاش ها و فعالیت های خود را دارد ، اما مردم هم میخواهند از این موارد مطلع شده و احساس رضایت کنند که نماینده آن ها در مجلس چه تلاش هایی برای آن ها انجام داده است . بهترین و معتبر ترین راه طراحی وب سایت شخصی است .