ریدیزاین سایت

هزینه ریدیزاین یا بازطراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای و سئو شده را با آرتیمان وب تجربه کنید

بازطراحی سایت حرفه ای

مهمترین نکته ریدیزاین یا بازطراحی یک سایت حرفه ای نوع طراحی آن و ایجاد یک تعامل کامل بین کاربران و مدیران وب سایت است.

ریدیزاین خلاقانه سایت

داشتن خلاقیت در بازطراحی سایت باعث ایجاد تعامل و پیشبرد هر چه بهتر ارتباط کاربر با وب سایت می شود.

بازطراحی سایت به چند زبان

بسیار مهم است که خود را محدود به یک زبان یا یک کشور خاص نکنید، بازطراحی سایت به دو یا چند زبان یعنی تعامل بیشتر.

اهمیت ریدیزاین سایت

طراحی مجدد یا ریدیزاین سایت به چندین دلیل انجام میشود که از مهمترین دلایل آن میتوان به مواردی همچون تغییر در ظاهر سایت بر طرف کردن ایرادات کدی و همچنین به روز رسانی ساختار و کدنویسی سایت اشاره کرد. همه ی این علت ها زمانی صحیح است که به جهت مثبت شدن و پیشرفت عملکرد وب سایت باشد.

چرا کدهای سایت قدیمی می شود و نیاز به طراحی مجدد دارد؟

در دنیای طراحی وب سایت و همچنین اینترنت روز به روز شاهد تغییرات اساسی هستیم و پیشرفت این بخش در دنیا از تمامی بخش های دیگر سریعتر است ، پس ما روزانه با تغییرات و پیشرفت های زیادی رو به رو هستیم ، به همین دلیل کدهایی که برای یک سایت در زمان طراحی استفاده میشود ممکن است طی ۱ یا ۲ سال بعد قدیمی شود و ساختار های جدیدی جایگزین آن شود ، از این رو طراح وب سایت باید کدهای خود را هر از چند گاهی به روز کند یا حتی شاید مجبور به طراحی مجدد سایت شود.

اهمیت بازطراحی سایت

مشاوره ریدیزاین یا بازطراحی سایت

ما به شما در ساخت خط فکری کمک می کنیم

مشاوره ریدیزاین سایت

در تمامی مراحل بازطراحی سایت و شروع کسب و کار ما مشاور و همراه شما خواهیم بود و در تمامی مراحل مشاوره های رایگانی را برای شروع، راه اندازی و پس از آن ادامه روند کاری را خواهیم داشت. این مشاوره ها رایگان و بدون محدودیت زمانی خواهد بود تا ما اطمینان حاصل کنیم که شما مناسب ترین روش را برای شروع و ادامه راه اندازی انتخاب کنید.

مشاوره تبلیغاتی و گسترش

در تمامی مراحل کار ما پیشنهاداتی را به شما ارائه می کنیم که با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را از سایت خود دریافت کنید و تجربه خوبی از بازطراحی یا ریدیزاین وب سایت خود داشته باشید، تمامی روش های ارائه شده در جلسات مشاوره تست شده و مشخص هستند و هدف ما صرفا رشد کسب و کار آنلاین شما خواهد بود زیرا رشد شما یعنی رشد ما.

وب سایت طراحی شده و آنلاین
0 +
مشتری فعال و آنلاین
0 +
پکیج تبلیغاتی فعال
0 +

قیمت ریدیزاین یا بازطراحی سایت

بازطراحی سایت شرکتی / پزشکی / معرفی

در شرکت طراحی سایت و سئو سایت آرتیمان وب این هزینه برای مشتریان قبلی ما کمتر از طراحی سایت از ابتدا است، ولی برای مشتریان جدید هم اندازه طراحی سایت جدید است چون باید ساختار را از پایه تصحیح کنیم و این امر حتی از طراحی سایت جدید نیز زمانبر تر است زیرا زیرساخت های طراحی سایت قدیمی باید به طور کامل تغییر کند و بر این اساس زمان بیشتری هم صرف ریدیزاین سایت خواهد شد. در برخی از مواقع هم ممکن است کارفرما درخواست طراحی جدید اختصاصی دهد که ۱۰۰ البته از حالت عادی طراحی سایت هزینه بیشتری خواهد داشت.

بازطراحی سایت ساده

شروع دوباره

15 میلیون/تومان
هاست 2 گیگ ایران/آلمان
دامنه یک ساله رایگان
بدون محدودیت صفحات و محتوا
پشتیبانی 3 ماهه رایگان
گرافیک پایه و بدون لایسنس
قالب طراحی ساده
ریسپانسیو و سرعت بهینه
بهینه سازی گوگل اولیه
تنظیمات امنیتی و هاست امن
شامل تمامی امکانات پایه
آموزش رایگان در محیط شرکت

بازطراحی سایت حرفه ای

گسترش و ادامه

25 میلیون/تومان
هاست 5 گیگ ایران/ آلمان
شامل تمامی موارد ساده
گرافیک نیمه حرفه ای با لایسنس
پشتیبانی 6 ماهه رایگان
قالب طراحی حرفه ای
طراحی اسلایدر متحرک و اختصاصی
بدون محدودیت در ایجاد امکانات
طراحی نشان و لوگوی اختصاصی
سئو بیس و بهینه سازی داخلی
نصب ابزارهای حرفه ای سئو
آموزش رایگان در محیط شرکت

بازطراحی سایت ویژه

حرفه ای شو

36 میلیون/تومان
هاست 10 گیگ ایران/آلمان
شامل تمامی موارد حرفه ای
گرافیک اختصاصی با لایسنس
پشتیبانی 12 ماهه رایگان
قالب طراحی اختصاصی
طراحی اسلایدر اختصاصی
بدون محدودیت در سفارش امکانات
طراحی نشان و لوگو و ست اداری
سئو بیس و بهینه سازی کامل
نصب و آموزش ابزارهای حرفه ای سئو
آموزش رایگان در محیط شرکت

امکانات، خدمات و نکات مهم

بازطراحی سایت فروشگاهی ساده

شروع دوباره

18 میلیون/تومان
هاست 10 گیگ پرسرعت ایران
هاست و دامنه یک ساله رایگان
بدون محدودیت در دسته بندی و نمایشتوا
پشتیبانی 3 ماهه رایگان
گرافیک پایه و بدون لایسنس
قالب طراحی ساده
ریسپانسیو و سرعت بهینه
بهینه سازی گوگل اولیه
تنظیمات امنیتی و هاست امن
شامل تمامی امکانات یک فروشگاه اینترنتی
ورود محصولات رایگان / 50 محصول
آموزش رایگان در محیط شرکت و آنلاین

بازطراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

گسترش و ادامه

45 میلیون/تومان
هاست 20 گیگ پر سرعت ایران
شامل تمامی موارد فروشگاهی ساده
گرافیک اختصاصی با لایسنس
پشتیبانی 12 ماهه رایگان
طراحی اختصاصی قالب سایت
طراحی اسلایدر متحرک و اختصاصی در تمامی دسته ها
بدون محدودیت در ایجاد امکانات
طراحی نشان و لوگوی اختصاصی
سئو بیس و بهینه سازی داخلی
ورود محصولات رایگان / 100 محصول
نصب و آموزش ابزارهای حرفه ای سئو
آموزش رایگان در محیط شرکت و آنلاین

امکانات، خدمات و نکات مهم

نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کار ریدیزاین و بازطراحی سایت

بازطراحی و ریدیزاین وب سایت دکتر اشکان مصطفی نژاد پس از گذشت 8 سال از طراحی سایت اولیه انجام شده است ، طراحی اولیه بسیار قدیمی با استفاده از ویژوال کامپوزر انجام شده بود و همچنین مشلات سئویی زیادی را به همراه داشت، موارد مهمی که در طراحی جدید توجه شده است تغییر رنگبندی وب سایت، سرعت لود وب سایت و همچنین تغییر ساختارهای قدیمی وب سایت بوده است. در طراحی جدید ورژن موبایل بسیار مهم بوده و از تصاویر بسیار بهینه و دارای لایسنس اختصاصی استفاده شده است.

بازطراحی و ریدیزاین وب سایت توزین گستر پس از گذشت پنج سال از طراحی سایت اولیه انجام شده است، طراحی اولیه وب سایت توسط تیم خودمان طراحی شده بود، موردی که داشتیم این بود که در طراحی قبلی قالب امکانات جدیدی که ما نیاز داشتیم برای سئو را نداشت ، و دسته بندی خدمات وب سایت گسترش پیدا کرده بود ، بنابر این رابط کاربری و قالب وب سایت به طور کامل باز طراحی یا ریدیزاین شد که در ادامه روند سئو سرعت بیشتری داشته باشیم

بازطراحی و ریدیزاین وب سایت خاور صنعت هما پس از گذشت 4 سال از طراحی سایت اولیه انجام شده است ، طراحی اولیه مشکلات زیادی در بحث سئو داشت و همچنین جایگذاری ها و دسترسی های وب سایت با مشکلات زیادی همراه بود ، در باز طراحی جدید وب سایت از اسلایدر ویدئویی و همچنین دسترسی های سریع استفاده شده است و همزمان در پروسه وب سایت قرار داریم.

بازطراحی و ریدیزاین وب سایت پی فور گیم پس از گذشت پنج سال از طراحی سایت اولیه انجام شده است، طراحی اولیه وب سایت توسط تیم دیگری طراحی شده بود، تصمیم بر این بود که به دلیل رابط کاربری ضعیف تر و همچنین برخی امکانات داخلی وب سایت که در طرح اولیه وجود نداشت بازطراحی و ریدیزاین انجام شود.

بازطراحی و ریدیزاین وب سایت قهوه آریا پس از گذشت یک سال از طراحی سایت اولیه انجام شده است ، طراحی اولیه وب سایت نیز توسط تیم خودمان انجام شده بود، تصمیم بر این بود که به دلیل گسترش و تعداد زیاد محصول دسترسی های بسیار بیشتر و همچنین رابط کاربری ساده تر را ایجاد کنیم.

بازطراحی و ریدیزاین وب سایت آرتیک پس از گذشت شش سال از طراحی سایت اولیه انجام شده است، طراحی اولیه وب سایت نیز توسط تیم خودمان انجام شده بود، وب سایت اولیه به صورت تک صفحه طراحی شده بود و این موضوع با شروع پروژه سئو وب سایت نیاز به تغییرات اساسی داشت.

بازطراحی و ریدیزاین وب سایت شرکت دارویی پس از گذشت پنج سال از طراحی سایت اولیه انجام شده است ، طراحی اولیه وب سایت توسط تیم ما انجام نشده بود و طراحان ایتالیایی وب سایت را طراحی کرده بوند، تصمیم بر این بود که به دلیل گسترش و نیاز به آپدیت وب سایت و کدنویسی قدیمی همچنین ایجاد دسترسی بهتر بازطراحی سایت کنیم.

همیشه در دسترس هستیم تا بتوانیم خدماتی متمایز و پشتیبانی حرفه ای را ارائه نماییم. در صورتی که توضیحات بالا کافی نبود و یا ابهامی در موارد داشتید حتما با ما در ارتباط باشید و پرسش های خود را مطرح نمایید. همچنین میتوانید از مشاوره رایگان ما نیز استفاده نمایید و تمامی پرسش های خود را مطرح نمایید.

همین حالا با مشاورین ما در ارتباط باشید…

پشتیبانی رایگان

چرا برای ظاهر جدید باید مجدد سایت را طراحی کنیم؟

در بیشتر موارد ظاهر سایت ها مطابق با خواست مشتری طراحی میشود و بعد از گذشت چند وقت مشتری میخواهد ظاهری متفاوت را تجربه کند ، البته این کاملا طبیعی هست و شما در سایت های بزرگ و کوچک این موضوع را زیاد دیده اید. بیشتر سایت ها برای این که خود را مطابق استاندارد های روز دنیا کنند دست به طراحی مجدد سایت خود میزنند که این امر باعث چندین اتفاق میشود، مهمترین آن احساس داینامیک بودن و بهتر شدن ظاهر را در مخاطب ایجاد میکند و مورد دیگر معمولا این تغییرات برای راحتی هر چه بیشتر کاربر سایت انجام میشود. ظاهر در طراحی مجدد مهم است ولی مهم تر از آن دسترسی سریعتر و بهتر کاربر به محتوای وب سایت است.

هزینه ریدیزاین سایت

در طراحی مجدد سایت چه مواردی تغییر میکند ؟

کدنویسی سایت: در این بخش تمامی کدهای قدیمی بهینه و اصطلاحا آپدیت میشود ، ورژن کدها و همچنین نوع نوشتار کدها مورد بررسی و کدها را بهبود و دسترسی های داخلی سایت را به روز میکنیم.

گرافیک و طراحی: ظاهر سایت مهمترین و تاثیرگذار ترین بخش سایت است. طراحی مجدد گرافیک سایت باعث ایجاد جذابیت های جدید می شود. استفاده از تصاویر و حرکت های مختلف باعث ایجاد زیبایی و حس خوب در کاربران می گردد. طراحی گرافیک سایت همان قسمتی است که کاربران شما را جذب کرده و باعث ماندگاری در صفحه می شود که این نکته هم به سئو سایت شما کمک می کند و هم اعتبار بیشتری به سایت شما میبخشد.

رابط کاربری: در این بخش به بررسی راه های بهبود کاربری سایت و این موضوع که کاربر در کجای سایت دسترسی خوبی ندارد می پردازیم و با توجه به قوانین جدید گوگل و پلتفرم های جدید و به روز دنیا رابط کاربری سایت را بازنویسی می کنیم.

ساختارهای جدید: در بخش ساختارها شما می توانید بخش های جدید، دسترسی های جدید ، محصولات جدید و خدمات جدید خود را در طراحی بگنجانید و به مخاطبین خود نمایش دهید، برای مثال تا امروز سایت شما فروشگاه نداشته است ولی می خواهید در طراحی مجدد سایت فروشگاه اینترنتی به سایت اضافه کنید، این کار در طراحی جدید امکان پذیر است.

تفاوت طراحی مجدد سایت به صورت عمومی و اختصاصی در چیست؟

کوتاه ترین پاسخ به این سوال این است : در طراحی عمومی صرفا پایه ریزی ها و اصول برای ما اهمیت دارد ولی در طراحی اختصاصی همین منوال را داریم با این تفاوت که تمامی المان ها و ساختار های سایت به صورت اختصاصی برای شما و کسب و کار شما پایه ریزی و طراحی خواهد شد و به صورت تضمین شده این امر را برای شما رقم خواهیم زد.

مشاوره بازطراحی سایت

مشاوره قبل از طراحی و اقدام به بازطراحی سایت بسیار مهم است چون هم شما و هم ما متوجه خواسته ها و نیاز های اصلی می شویم و می توانیم نیازسنجی صحیحی قبل از تصمیم گیری انجام دهیم. همچنین در فرایند مشاوره رایگان طراحی سایت کارشناسان ما بدون در نظر گرفتن زمان و همچنین تعداد مشاوره ها اطلاعات دقیق و مفیدی را به شما خواهند داد. چه با ما طراحی سایت را تجربه کنید و چه با همکاران دیگر ما در مجموعه ی ما مشاوره ما همیشه رایگان و تخصصی خواهد بود. هدف ما داشتن اطلاعات کافی شما و بعد تصمیم گیری صحیح است و صرفا جلسه مشاوره به منظور کسب رضایت شما برای همکاری با ما نخواهد بود.

درخواست تماس

طراحی مجدد سایت یا ریدیزاین سایت چقدر زمان می برد؟

حتما در جریان این موضوع هستید که طراحی مجدد سایت بستگی به نوع طراحی جدید و همچنین نوع کدنویسی آن دارد ولی برای مثال طراحی مجدد گرافیک سایت معمولا ۱۰ تا ۱۲ روز زمان می برد و کدنویسی جدید آن بین ۲۰ تا ۳۰ روز، همچنین ایجاد ساختارها و رابط کاربری جدید بین ۵ تا ۱۵ روز می تواند زمانبر باشد.

بازطراحی یا ریدیزاین سایت

چه زمانی سایتم رو ریدیزاین یا طراحی مجدد کنم؟

  1. هر زمان که از طراحی فعلی خسته شدید.
  2. هر زمان که الگوریتم های جدید معرفی شدند و سایت شما با این الگوریتم ها همخوانی نداشت.
  3. هر زمان که احساس کردید بازخورد مناسبی از کاربران سایت دریافت نمیکنید.
  4. هر زمان که طراح سایت شما پیشنهاد داد این موضوع را بپذیرید ولی نه با هر قیمتی.
  5. هر زمان که به ساختار جدید در سایت نیاز داشتید.
  6. هر زمان که حداقل یک سال از آخرین تغییر گذشته است و شما طی این یک سال هیچ تغییری در ساختارهای سایت ایجاد نکردید.
  7. و …

آیا طراحی مجدد سایت یا ریدیزاین سایت به سئو کمک می کند؟

در یک کلمه اگر بخواهیم جواب این سوال رو بدیم جواب بله هست. اما اگر این کار باعث تغییر در آدرس های سایت شود قطعا مضر است، در طراحی مجدد سایت مهمترین نکته از دست ندادن جایگاه گوگل است، اما اگر این کار به درستی انجام شود نه تنها مضر نیست بلکه باعث افزایش رتبه و جایگاه شما در گوگل نیز خواهد شد. مورد مهمی که زمان طراحی مجدد وب سایت باید به آن اهمیت طبق قوانین جدید گوگل و الگوریتم ۲۰۲3 گوگل نحوه نمایش وب سایت شما در موبایل است ، هر چه سایت شما در موبایل سریعتر و کاربر پسند تر باشد رتبه شما بالاتر خواهد آمد.

چه کسی بهترین گزینه برای طراحی و ریدیزاین سایت من است؟

بهترین و مطمئن ترین تیم یا شخص برای باز طراحی سایت شما طراح قبلی هست اما به شرطی که مواردی که بیان شد مو به مو اجرا شود ، از این موضوع اطمینان حاصل کنید که طراح قبلی سایت شما خود را به روز کرده باشد و به الگوریتم های جدید گوگل آشنایی کامل داشته باشد. اگر از این مورد اطمینان داشتید بهترین شخص همان طراح قبلی سایت است، چون می داند چه کرده و حالا به چه شکل باید طراحی مجدد را انجام دهد.

چرا طراحی سایت آرتیمان وب؟

سئو و بهینه سازی سایت

داشتن یک سایت به تنهایی کافی نیست و شما باید پس از طراحی سایت سئو یا بهینه سازی خود را آعاز کنید ولی قبل از آن باید بدانید که تمامی سایت های طراحی شده آرتیمان وب سئو بیس بوده و تمامی اصول اولیه و پایه سئو روی آن اجرا میگردد.

پشتیبانی فنی مداوم

پس از طراحی سایت نکته مهم و بسیار مهم پشتیبانی سایت است که از لحظه شروع طراحی تا زمانی که همکار تجاری آرتیمان وب هستید این پشتیبانی ادامه خواهد داشت ، پشتیبانی فنی آرتیمان وب بدون قید و شرط بوده و همیشه در حال اجرا است.

ریسپانسیو و قابل تغییر

سایت های طراحی شده توسط آرتیمان وب همگی ریسپانسیو بوده و در تمامی دستگاه ها به درستی نمایش داده میشوند. چه در موبایل ، چه در تبلت و چه در کامپیوتر های شخصی و لپتاپ وب سایت شما به درستی نمایش داده می شود.

سرعت و امنیت سایت

سرعت و امنیت سایت یکی دیگر از مهمترین نکات در طراحی سایت است که شما باید بدانید سایت شما در مقایسه با رقبا سرعت بیشتری داشته و از امنیت کافی برخوردار است. با توجه به سئو بیس بودن طراحی ها و استفاده از سرورهای امن این مهم رقم خواهد خورد.

اشتراک در
اطلاع از
7 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سهام
1 سال قبل

من سایتم قدیمی هست ولی سئو خیلی خوبی داره ، اگه ریدیزاین کنم جایگاه هام به هم نمیریزه ؟ سایت وردپرس هست

ahmadian
1 سال قبل

من یه سایت فروشگاهی دارم که با اپن کارت طراحی شده ولی میخوام بیام روی وردپرس ، توی نتایج مشکلی پیش میاد برای سئوی سایت و این که چقدر زمان میبره ؟

محمد طلوعی
11 ماه قبل

سلام ، من یه سایت دارم که 6 سال پیش طراحی شده ولی سئو بسیار خوبی دارم ولی سئوکار میگه اگر میخوای بیشتر ورودی بگیری باید ریدیزاین کنی ، سوال اول این که چند درصد میتونه ورودی من رشد کنه و سوال بعدی این که چقدر ممکنه اصلا نتیجه نگیرم از ریدیزاین سایت ؟

پارس هاب
13 ساعت قبل

ما یک وب سایت فروشگاهی 2 زبانه داریم که با PHP به صورت اختصاصی نوشته شده و در حال حاضر صفحه اول گوگل هست ، اگر ریدیزاین کنیم مشکلی نداره ؟ چقدر زمان میبره ؟

4.6/5 - (13 امتیاز)