...

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی با امکانات کامل و قابلیت های حرفه ای

طراحی سایت و سئو سایت حرفه ای را با آرتیمان وب تجربه کنید

اهمیت طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی بسیار مهم است، زیرا در دنیای امروزی، اکثر مردم برای کسب اطلاعات، خرید کالاها و خدمات، ارتباط با دیگران و ارائه خدمات به دیگران از وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند. طراحی سایت شخصی کیفیت خدمات و محصولات شما را نشان می‌دهد و می‌تواند تأثیر قابل توجهی در موفقیت شما در کسب و کار، فرهنگ شخصی و حتی شغلی داشته باشد.

طراحی سایت شخصی باعث می‌شود تا شما بتوانید خدمات و محصولات خود را به راحتی به مشتریان خود ارائه کنید و بتوانید با مشتریان خود در ارتباط باشید. همچنین، وب‌سایت شخصی شما می‌تواند به شما در ایجاد شبکه روابط، افزایش شهرت و تأثیرگذاری در بازار کمک کند.

همچنین، طراحی سایت شخصی به شما اجازه می‌دهد تا برند شخصی خود را ایجاد کنید و باعث می‌شود تا شما به عنوان یک فرد حرفه‌ای و قابل اعتماد شناخته شوید. در کل، طراحی سایت شخصی می‌تواند برای شما در تحقق اهداف شخصی، فرهنگی و حتی تجاری، بسیار مؤثر باشد.

طراحی سایت شخصی

در این صفحه خواهید دید...

در ادامه این مطلب به موارد زیر اشاره خواهیم کرد:

 • قبل از طراحی سایت شخصی چه مواردی اهمیت دارد؟ 
 • امکانات وب سایت شخصی چیست؟
 • هزینه یا قیمت طراحی سایت شخصی چقدر است ؟
 • تفاوت قالب آماده و اختصاصی در طراحی سایت شخصی چیست؟
 • برخی از پرسش و پاسخ های مطرح در زمان طراحی سایت شخصی 

این موارد اصلی ترین موارد قبل از شروع کار طراحی سایت شخصی است. شعار همیشگی ما در آرتیمان وب این است که کیفیت یک سایت نباید فدای کمیت آن شود و از این رو سعی کرده ایم تمامی پرسش های شما را به صورت صحیح و دقیق پاسخ دهیم.

مشاوره طراحی سایت شخصی

ما به شما در ساخت خط فکری کمک می کنیم

مشاوره راه اندازی سایت شخصی

در تمامی مراحل طراحی سایت شخصی و شروع کسب و کار ما مشاور و همراه شما خواهیم بود و در تمامی مراحل مشاوره های رایگانی را برای شروع، راه اندازی و پس از آن ادامه روند کاری را خواهیم داشت. این مشاوره ها رایگان و بدون محدودیت زمانی خواهد بود تا ما اطمینان حاصل کنیم که شما مناسب ترین روش را برای شروع و ادامه راه اندازی انتخاب کنید.

مشاوره تبلیغاتی و گسترش

در تمامی مراحل کار ما پیشنهاداتی را به شما ارائه می کنیم که با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را از سایت خود دریافت کنید و تجربه خوبی از راه اندازی یک وب سایت جدید داشته باشید. تمامی روش های ارائه شده در جلسات مشاوره تست شده و مشخص هستند و هدف ما صرفا رشد کسب و کار آنلاین شما خواهد بود زیرا رشد شما یعنی رشد ما.

وب سایت طراحی شده و آنلاین
0 +
مشتری فعال و آنلاین
0 +
پکیج تبلیغاتی فعال
0 +

هزینه طراحی سایت شخصی

قیمت طراحی سایت شخصی

طراحی سایت ساده

برای شروع

18 میلیون/تومان
هاست 2 گیگ ایران/آلمان
دامنه یک ساله رایگان
بدون محدودیت صفحات و محتوا
پشتیبانی 3 ماهه رایگان
گرافیک پایه و بدون لایسنس
قالب طراحی ساده
ریسپانسیو و سرعت بهینه
بهینه سازی گوگل اولیه
تنظیمات امنیتی و هاست امن
شامل تمامی امکانات پایه
آموزش رایگان در محیط شرکت

طراحی سایت حرفه ای

گسترش و ادامه

28 میلیون/تومان
هاست 5 گیگ ایران/ آلمان
شامل تمامی موارد ساده
گرافیک نیمه حرفه ای با لایسنس
پشتیبانی 6 ماهه رایگان
قالب طراحی حرفه ای
طراحی اسلایدر متحرک و اختصاصی
بدون محدودیت در ایجاد امکانات
طراحی نشان و لوگوی اختصاصی
سئو بیس و بهینه سازی داخلی
نصب ابزارهای حرفه ای سئو
آموزش رایگان در محیط شرکت

طراحی سایت ویژه

حرفه ای شو

52 میلیون/تومان
هاست 10 گیگ ایران/آلمان
شامل تمامی موارد حرفه ای
گرافیک اختصاصی با لایسنس
پشتیبانی 12 ماهه رایگان
قالب طراحی اختصاصی
طراحی اسلایدر اختصاصی
بدون محدودیت در سفارش امکانات
طراحی نشان و لوگو و ست اداری
سئو بیس و بهینه سازی کامل
نصب و آموزش ابزارهای حرفه ای سئو
آموزش رایگان در محیط شرکت

امکانات، خدمات و نکات مهم

قیمت طراحی سایت شخصی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه طراحی سایت شخصی بر اساس چندین معیار مشخص می شود ولی ما در آرتیمان وب راه را بسیار ساده کردیم و شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب بین امکانات نخواهیم کرد. ولی قبل از این که قیمت را اعلام کنیم می خواهیم توضیحاتی در مورد این قیمت گذاری با شما به اشتراک بگذاریم. در قیمت طراحی سایت شخصی چند نکته بسیار مهم است:

 1. امکانات درخواستی برای طراحی سایت
 2. حجم محتوای شما برای طراحی سایت
 3. حجم هاست مورد نیاز و نوع هاست
 4. نوع طراحی سایت که بالاتر توضیح دادیم به صورت عمومی و اختصاصی است
 5. زمان اجرای طراحی وب سایت به این معنی که ما چقدر زمان داریم تا سایت را آماده و تحویل دهیم

قیمت طراحی سایت شخصی در آرتیمان وب به این شرح است :

چرا همکاری با ما؟

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما پشتیبانی سالیانه دارند. در صورتی که از هاست های ما استفاده کنید پشتیبانی ما تا زمانی خواهد بود که بر روی هاست شرکت هستید. ممکنه برایتان جای سوال باشد که بعد از طراحی سایت شخصی چقدر باید هزینه کنیم. شما پس از طراحی سایت هیچ هزینه ای به عنوان شارژ یا هزینه های سالیانه نخواهید داشت و صرفا شما سالیانه هزینه هاست و دامنه را تمدید می کنید.

در صورت نیاز، پس از اتمام طراحی سایت شخصی، می توانید از خدمات جانبی ما نیز استفاده نمایید. خدماتی مثل پشتیبانی محتوایی سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت و یا خدمات شبکه های اجتماعی.

نکته: هاست و دامنه وب سایت، اتصال پنل پیامکی و درگاه پرداخت برای سال اول رایگان خواهد بود.

موارد مهم در طراحی سایت شخصی

نکته مهم: هاست و دامنه وب سایت، پشتیبانی فنی، اتصال پنل پیامکی و درگاه پرداخت برای سال اول رایگان خواهد بود.

قبل از شروع بحث طراحی سایت شخصی باید بدانیم دامنه مورد نظر شرکت شما چیست. دامنه ها قوانینی دارند که نمی توانیم آن ها را نقض کنیم و باید بر اساس این قوانین نام دامنه خود را انتخاب کنیم. برای مثال در زمان ثبت دامنه شما نمی توانید 3 حرف کمتر یا 63 حرف بیشتر داشته باشید و یا تنها مجاز به استفاده از حروف انگلیسی و ارقام و نشانه (-) می باشید.

پس از مشخص شدن ساختار دامنه و هاست باید به سراغ اطلاعات موجود شرکت و خدمات و محصولات برویم. اطلاعاتی مانند متن درباره ما، خدمات و محصولات، تصاویر محیط شرکت، توضیحات و تعریف خدمات و محصولات و بسیاری موارد دیگر. پس از آن به مرحله قیمت طراحی سایت شخصی می رسیم که باید بدانیم چه امکاناتی مدنظر است و خواسته های شما برای طراحی سایت شخصی چه مواردی است که پس از آن قیمت در لحظه محاسبه و اعلام می شود. در صورت نیاز به طراحی سایت فوری، به صفحه مربوطه آن مراجعه کنید. 

سپس مشخص می کنیم که پس از طراحی سایت شخصی چه امکانات مجزایی از آرتیمان وب درخواست دارید. مانند خدمات پشتیبانی محتوایی، خدمات دیجیتال مارکتینگ، خدمات سئو سایت و یا خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت. در این مرحله در صورت درخواست ضمیمه ای به قرارداد اضافه می شود که این موارد در آن درج می گردد.

در مرحله پایانی این نکته برای ما بسیار مهم است که طراحی سایت شخصی به صورت عمومی انجام می شود یا به صورت اختصاصی. در هر 2 مدل طراحی، امکانات یکسان است ولی در نوع طراحی و ظاهر سایت تفاوت های بسیار زیادی را قائل هستیم. این نکته که چه نوع طراحی مدنظر است در قیمت تمام شده طراحی سایت تاثیر پذیر بوده و قیمت نهایی طراحی سایت شخصی را متفاوت خواهد کرد.

انواع هاست های استفاده شده در آرتیمان وب شامل هاست ایران و آلمان است و تمامی هاست ها CPANEL بوده و به صورت اختصاصی برای شما خریداری می شود.

امکانات وب سایت شخصی چیست؟

به صورت خلاصه امکاناتی که در طراحی سایت شخصی مطرح است تا 80% مشابه امکاناتی است که در طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی مطرح می گردد. ولی اختلاف آن ها را در زیر لیست کرده و سپس آن ها با هم بررسی می کنیم.

تفاوت قالب آماده و اختصاصی در طراحی سایت شخصی چیست؟

قالب های آماده طراحی سایت، قالب هایی هستند که از پیش توسط طراحان حرفه ای طراحی شده اند و برای فروش بر بستر وب قرار می گیرند. این قالب ها معمولا تمامی امکانات و ساختارهای موجود برای طراحی سایت کامل را دارا هستند و معمولا قیمت های مناسبی دارند. این نوع از قالب ها ساختار مناسب و بسیار ساده ای دارند که افراد به راحتی بتوانند ساختار سایت خودشان را پیاده سازی و اجرا کنند.

سوال: پس چرا باید 15 میلیون در آرتیمان وب هزینه کنیم که از این قالب ها استفاده کند؟

ما در آرتیمان وب صرفا از ساختارهای پایه و بیس این قالب ها استفاده می کنیم و تمام ساختار طراحی و تصاویر را خودمان بر اساس نیاز سایت بازطراحی می کنیم. معمولا اگر کسی آشنایی کاملی با این ساختارهای آماده نداشته باشد حتی نمی تواند تشخیص دهد که ما از چه قالب و ساختاری استفاده کردیم. یک نکته بسیار مهم این است که ما از قالب به عنوان ابزار استفاده می کنیم و آن را جزئی از ساختار سایت در نظر می گیریم و چیزی که مهم است نوع استفاده از این ابزار است و امکانات خاصی که روی آن پیاده سازی می کنیم.

پس این عدد، بابت تجربه ما در این امر است. ساختارهای خاصی که داریم و همچنین تمامی سایت هایی که توسط ما طراحی می شود تمام اصول طراحی سایت و سئوی گوگل را شامل می شود که در اصطلاح ما به این نوع از ساختارها طراحی سایت بر پایه سئو گفته می شود. حالا این مدل چه تفاوت هایی دارد؟ تفاوت اصلی این نوع از طراحی در این است که سایت شما بدون سئو در نتایج نشان داده می شود (این حرف به این معنی نیست که سایت روی کلمات کلیدی اصلی بالا می آید بلکه روی کلمات ساده بدون سئو بالا می آید). باز هم به این معنی نیست که سایت شما نیاز به سئو ندارد و خود به خود افزایش رتبه پیدا می کند، بلکه به این معنی است که سئو داخلی سایت شما به صورت کامل انجام می شود و تمام اصول سئو در طراحی سایت شخصی شما رعایت می شود.

قالب اختصاصی طراحی سایت شخصی

در اینجا فقط به نکات کلیدی قالب اختصاصی طراحی سایت شخصی اشاره می کنیم:

 1. تمام تصاویر، ویدئوها و رنگبندی ها به صورت اختصاصی برای شما طراحی می شود و تمام این موارد لایسنس دارند.
 2. خود قالبی که استفاده می شود لایسنس دارد.
 3. قالب کپی نیست و کدهای یونیک در قالب استفاده شده است.
 4. از نظر ظاهری گرافیست مجموعه، بر اساس روانشناسی رنگها و ساختارهای سازمانی شما قالب رو طراحی می کند.
 5. سرعت لود سایت بسیار سریع است و نوع دسترسی های سایت بر اساس ساختار سئو گوگل داده می شود.
 6. سئو بسیار قوی دارد و لینک های داخلی و ساختارهای الگوریتم سئو در طراحی قالب به کار برده می شود.

مزایای طراحی سایت شخصی

در کنار تمام موارد گفته شده طراحی سایت شخصی مزایایی نیز به همراه دارد که باعث شده بسیاری از  افراد راغب به داشتن وب سایت شخصی باشند که این مزایا عبارتند از :

 • افزایش دانش شخصی

هر وب سایتی فارغ از نوعی که دارد باید محتوای مناسبی داشته باشد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که ترجیح می دهید محتوای وب سایت تان را خودتان تهیه کنید و بنویسید، این کار در دراز مدت باعث خواهد شد که دانش شخصی تان افزایش پیدا کند و همچنین در صورتی که نیاز به ارائه ی نکته ی جدیدی در محتوای تان باشد که در آن زمینه ی اطلاعاتی ندارد این باعث خواهد شد که برای مطالعه ی زمینه ای که در آن اطلاعات ندارید تشویق شوید و در طی دراز مدت مجموعه ی دانش ارزشمندی را برای خود جمع آوری کنید. نکته ی بعدی در این مورد این که اگر فردی در زمینه ای تخصص داشته باشد اما مدتی را در زمینه ی تخصص خود به مطالعه نپردازد این باعث خواهد شد که دانش فرد کاهش پیدا کند اما با طراحی وب سایت شخصی نیاز خواهد بود که این نکات مجددا مرور شود تا بتوان محتوای خوبی برای وب سایت تهیه کرد.  

 • بازاریابی اینترنتی برای خدمات شخصی

یکی از مزایای طراحی وب سایت شخصی ، بازاریابی اینترنتی برای کسب و کاری است که صاحب وب سایت در آن فعالیت می کنند. برای مثال اگر فردی تولید کننده ی محتوا، حسابدار، طراح وب سایت و … باشد می تواند با وب سایت شخصی تجربیات و نمونه کارهای خود را در اختیار عموم قرار دهد و حتی می تواند در زمینه ی فعالیت خود به سوالات افراد پاسخ دهد و در صورتی که پاسخ هایی که افراد دریافت می کنند و یا نمونه کارهایی که از صاحب وب سایت مشاهده می کنند از نظرشان خوب و کاربردی باشد ، تلاش می کنند که با صاحب وب سایت ارتباط برقرار کنند تا از تجربیات او در زمینه ی فعالیت او بهره مند شوند.  

 • برقراری ارتباط موثر با مشتریان قدیمی

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت برقراری ارتباط با مشتریان قدیمی است. از آن جا که جذب مشتریان جدید به مراتب سخت تر از نگه داشتن مشتریان قدیمی است. بنابراین به افراد توصیه می شود که چنان چه می خواهند در زمینه ی فعالیت خود موفق شوند می توانند با استفاده از وب سایت شخصی با مشتریان قدیمی خود و با استفاده از راه های ارتباطی مختلف ارتباط برقرار کنند و  با استفاده از راه های ارتباطی مختلف هر چند وقت یک بار مطالب جذاب و مفید وب سایت خود را برای آن ها ارسال کنند تا برای برگشتن دوباره به وب سایت مورد نظر تشویق شوند.  

 • برند سازی شخصی

بارها دیده شده که بسیاری از افراد برای یافتن فردی برای انجام مسئولیت مورد نظرشان از روزنامه ها و یا افراد مختلف برای یافتن این افراد کمک نمی گیرند، بلکه با جستجویی ساده در اینترنت خود را به هدف مدنظر خود می رسانند. پس اگر کارمند شرکتی هستید و یا در زمینه ای تخصص دارید و می خواهید در کنار کار اصلی خود، فعالیت خود را بیشتر توسعه دهید می توانید برای این کار از وب سایت شخصی کمک بگیرید.    

سفارش سئو سایت

سفارش سئو سایت شخصی

برای سفارش سئو سایت حرفه ای شخصی با شرکت طراحی سایت آرتیمان وب در تماس باشید. شرکت طراحی و سئو سایت آرتیمان وب یک شرکت سئو سایت معتبر در تهران با قیمت مناسب و کیفیت خدمات عالی است. 

چرا طراحی سایت شخصی آرتیمان وب؟

سئو و بهینه سازی سایت

داشتن یک سایت به تنهایی کافی نیست و شما باید پس از طراحی سایت سئو یا بهینه سازی خود را آغاز کنید ولی قبل از آن باید بدانید که تمامی سایت های طراحی شده آرتیمان وب سئو بیس بوده و تمامی اصول اولیه و پایه سئو روی آن اجرا میگردد.

پشتیبانی فنی مداوم

پس از طراحی سایت نکته مهم و بسیار مهم پشتیبانی سایت است که از لحظه شروع طراحی تا زمانی که همکار تجاری آرتیمان وب هستید این پشتیبانی ادامه خواهد داشت، پشتیبانی فنی آرتیمان وب بدون قید و شرط بوده و همیشه در حال اجرا است.

ریسپانسیو و قابل تغییر

سایت های طراحی شده توسط آرتیمان وب همگی ریسپانسیو بوده و در تمامی دستگاه ها به درستی نمایش داده میشوند. چه در موبایل ، چه در تبلت و چه در کامپیوتر های شخصی و لپتاپ وب سایت شما به درستی نمایش داده می شود.

سرعت و امنیت سایت

سرعت و امنیت سایت یکی دیگر از مهمترین نکات در طراحی سایت است که شما باید بدانید سایت شما در مقایسه با رقبا سرعت بیشتری داشته و از امنیت کافی برخوردار است. با توجه به سئو بیس بودن طراحی ها و استفاده از سرورهای امن این مهم رقم خواهد خورد.

درخواست طراحی سایت شخصی

همیشه در دسترس هستیم تا بتوانیم خدماتی متمایز و پشتیبانی حرفه ای را ارائه نماییم. در صورتی که توضیحات بالا کافی نبود و یا ابهامی در موارد داشتید حتما با ما در ارتباط باشید و پرسش های خود را مطرح نمایید. همچنین میتوانید از مشاوره رایگان ما نیز استفاده نمایید و تمامی پرسش های خود را مطرح نمایید.

همین حالا با مشاورین ما در ارتباط باشید…

مشاوره طراحی سایت و سئو
امتیاز شما باعث دلگرمی ماست...
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تعرفه طراحی وب سایت شخصی
2 سال قبل

تعرفه طراحی وب سایت شخصی

مهدیه
1 سال قبل

با سلام، آیا در طراحی سایت شخصی امکان چت آنلاین وجود داره؟

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.