...

مقالات آرتیمان وب

شبکه های اجتماعی در کسب و کارهای کوچک و بزرگ

تاثیر شبکه های اجتماعی در کسب و کارهای کوچک و بزرگ امروز کاملا ملموس است ، کسب و کارهای کوچک و بزرگ در شبکه های اجتماعی تا چندی پیش صرفا معرفی میشدند ولی این معرفی باعث رونق کسب و کارهای آن ها نمیشد. مدت زیادی نیست که شبکه های اجتماعی در بین مردم معروف و قابل اطمینان شده اند ولی در همین مدت کوتاه به جرات میتوان گفت بسیاری از افراد با حضور در این کسب و کار به سود رسیده اند.

حال پرسش هایی را مطرح میکنیم تا بیشتر با این موضوع آشنا شویم.

بهترین شبکه اجتماعی برای معرفی کسب و کار کدام است ؟

از نظر بسیاری از کارشناسان شبکه اجتماعی اینستاگرام موثر ترین راه برای گسترش و یا شروع کسب و کارهای کوچک است ، چند نکته کلیدی که این شبکه را نسبت به بقیه متمایز میکنند را با هم بررسی میکنیم :

  1. کاربری بسیار آسان و ساده
  2. امکان درج تصاویر به صورت گالری برای معرفی محصولات و یا خدمات
  3. امکان درج توضیحات تکمیلی
  4. امکان ثبت لینک (معمولا از این لینک برای نمایش وب سایت و یا کانال تلگرام استفاده میشود)
  5. بدون نیاز به هزینه راه اندازی

کدام کسب و کارها در شبکه های اجتماعی موفق بوده اند ؟

بی مقدمه مشاغلی که در شبکه های اجتماعی به سود رسیده اند را نام میبریم ، اولین و پر درآمد ترین شغل که در اینستاگرام به جذب مشتری میپردازد پزشکی است ، بله پزشکان در ایران پر بازدید ترین پیج ها را دارند ، در حوزه پزشکی زیبایی، پزشکان بازدید زیادی دارند ، در رتبه دوم میتوان به فروش اقلام کوچک اشاره کرد ، فروشگاه های اینستاگرامی کوچک با فروش اقلام کوچک ( منظور از اقلام کوچک اقلام با قیمت زیر 100.000 تومان است ).
در رتبه سوم شرکت های بزرگ با برگزاری مسابقات مختلف به پروموشن محصولات خود میپردازند و نوعی بازاریابی شبکه های اجتماعی را انجام میدهند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست ؟

 ساده ترین و مهمترین بخش در بازاریابی محصولات و خدمات شما در شبکه های اجتماعی صورت میپذیرد. در عین سادگی پیچیدگی هایی نیز در آن نهفته شده است. شما در شبکه های اجتماعی بدون هزینه زیاد میتوانید محصولات و خدمات خود را معرفی کنید ، مسابقه برگزار کنید و مخاطبین خود را چندین برابر کنید. این نوع از بازاریابی نوین سود زیادی برای شما خواهد داشت.

امتیاز شما باعث دلگرمی ماست...

1400-01-15

12:27 قبل از ظهر

نوشته شده توسط تیم سئو آرتیمان وب

تیم سئو آرتیمان وب

این مقاله به کوشش تیم سئو آرتیمان وب تهیه شده است. شرکت دیجیتال مارکتینگ آرتیمان وب با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در زمینه های طراحی وب سایت، طراحی گرافیک، سئو و بهینه سازی وب سایت با هدف گسترش، رشد و ایجاد کاربران هدف برای مجموعه ها در حال فعالیت می باشد.

مقالات پیشنهادی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

مقالات مفید

اهمیت لینک سازی داخلی سایت
اهمیت لینک سازی داخلی

اهمیت لینک سازی داخلی پیوندهای داخلی، هایپر لینک هایی هستند، که به همان دامنه ای که پیوند در آن وجود دارد،

افزونه Custom Permalinks
افزونه Custom Permalinks

معرفی افزونه Custom Permalinks پیوندهای یکتا (Permalinks) در سئو و تنظیم ساختار لینک ها در سایت بسیار حائز اهمیت می باشند.

خدمات شرکت

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.