طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی قسمت جذابی از طراحی سایت است و شاید شما هم افراد زیادی را میشناسید که وب سایت شخصی دارند ، این افراد دسته هایی از جامعه را تشکیل میدهند که شامل سلبریتی ها و افراد سر شناس ، سیاست مداران ، نمایندگان مجلس ، نمایندگان شورا ها ، اساتید دانشگاه ها ، افراد در پست ها و جایگاه های مختلف و سایر افراد مثل یک گرافیست ،طراح سایت و…

بسترهای زیادی وجود دارد که این افراد صحبت ها ، نقطه نظرات ، افکار و اعتقادات خود را مطرح کنند ، مثل توییتر و اینستاگرام و… اما هیچ کدام جای طراحی سایت شخصی را نخواهند گرفت ، رسمیت و اعتبار این اشخاص در داشتن سایت شخصی خلاصه خواهد شد .

برای مثال یک گرافیست را در نظر بگیرید که به صورت شخصی در منزل طراحی میکند ، شاید در تمامی شبکه های اجتماعی فعال باشد و نمونه کارها را در آن ها نمایش دهد ولی رسمیت را میتواند با داشتن وب سایت شخصی تجربه کند و از امکانات بیشتری برای جذب کار استفاده کند .

یا یک نماینده مجلس را در نظر بگیرید که اهداف ، نظرات ، تلاش ها و فعالیت های خود را دارد ، اما مردم هم میخواهند از این موارد مطلع شده و احساس رضایت کنند که نماینده آن ها در مجلس چه تلاش هایی برای آن ها انجام داده است . بهترین و معتبر ترین راه طراحی وب سایت شخصی است .

در ادامه این مطلب به مواردی همچون

 • قبل از شروع طراحی سایت شخصی چه مواردی رو باید در نظر داشته باشیم ؟ 
 • امکانات وب سایت شخصی چیست ؟
 • هزینه  یا قیمت طراحی سایت شخصی چه میزان است  ؟
 • تفاوت قالب آماده و اختصاصی در طراحی سایت چیست ؟
 • برخی از پرسش و پاسخ های مطرح در زمان طراحی سایت

می پردازیم که اصلی ترین موارد قبل از شروع کار طراحی سایت شخصی است . شعار همیشگی ما در آرتیمان وب این است که کیفیت یک سایت نباید فدای کمیت آن شود و از این رو سعی کرده ایم تمامی پرسش های شما را به صورت صحیح و دقیق پاسخ دهیم

قبل از طراحی سایت شخصی چه مواردی اهمیت دارد ؟

قبل از شروع بحث طراحی سایت شخصی باید بدانیم دامنه مورد نظر شرکت شما چیست ؟ دامنه ها قوانینی دارند که نمیتوانیم آن را نقض کنیم و باید بر اساس این قوانین نام دامنه خود را انتخاب کنیم ، برای مثال در زمان ثبت دامنه شما نمیتوانید 3 حرف کمتر یا 63 حرف بیشتر داشته باشید و یا تنها استفاده از حروف انگلیسی و ارقام و نشانه (-) مجاز می باشد.

پس از مشخص شدن ساختار دامنه و هاست باید به سراغ اطلاعات موجود برویم ، مانند متن درباره من ، خدمات یا توانایی هایی که دارید و انجام میدهید و بسیاری موارد دیگر ، پس از آن به مرحله قیمت طراحی سایت شخصی میرسیم که باید بدانیم چه امکاناتی مدنظر است و خواسته های شما برای طراحی سایت چه مواردی است که پس از آن قیمت در لحظه محاسبه و اعلام میشود.

پس از این مرحله مشخص میکنیم که پس از طراحی سایت چه امکانات مجزایی از آرتیمان وب درخواست دارند ، مانند خدمات پشتیبانی محتوایی ، خدمات دیجیتال مارکتینگ ، خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت و یا خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت در این مرحله در صورت درخواست ضمیمه ای به قرارداد اضافه میشود که این موارد در آن درج میگردد.

در مرحله ی پایانی این نکته برای ما بسیار مهم است که طراحی سایت مهاجرتی به صورت عمومی انجام میشود یا به صورت اختصاصی ، در هر 2 مدل طراحی امکانات یکسان است ولی در نوع طراحی و ظاهر سایت تفاوت های بسیار زیادی را قائل هستیم. این نکته که چه نوع طراحی مدنظر است در قیمت تمام شده طراحی سایت تاثیر پذیر بوده و قیمت نهایی طراحی سایت شرکتی را متفاوت خواهد کرد.

انواع هاست های استفاده شده در آرتیمان وب شامل هاست ایران و آلمان است و تمامی هاست ها CPANEL بوده و به صورت اختصاصی برای شما خریداری میشود .

نکته آخر قبل از شروع : هاست و دامنه وب سایت برای سال اول رایگان خواهد بود .

امکانات وب سایت شخصی چیست ؟

به صورت خلاصه امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی مطرح است تا 80% مشابه امکاناتی است که در طراحی سایت شرکتی ، شخصی و فروشگاهی مطرح میگردد ولی اختلاف آن ها را در زیر لیست میکنیم و با هم بررسی میکنیم .

 1. امکان بارگذاری فایل های معرفی و PDF های معرفی
 2. امکان اتصال درگاه پرداخت اینترنتی برای بحث های مالی بین شما و مشتریان
 3. امکان دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و ستاد ساماندهی
 4. امکان پیاده سازی باشگاه مشتریان با استفاده از پنل پیامکی اختصاصی و شماره اختصاصی
 5. امکان ایجاد صفحات جداگانه لندینگ برای کشورهای مختلف
 6. دسترسی مستقیم و اتصال اینستاگرام شخصی یا کاری به وب سایت
 7. امکان معرفی اختصاصی توانایی ها و خدمات شخصی شما

وب سایت شخصی به درد کسانی میخورد :

 1. محصول ، خدمات و یا نظریات خاصی را به صورت شخصی ارائه میکنند
 2. افراد سرشناس و مشهوری که مردم دنبال حرف ها و نظرات آن ها هستند
 3. افرادی که قلم خوبی دارند و نوشته ها و افکار آن ها برای مردم مفید است
 4. نمایندگان مجلس و شوراها
 5. افرادی که به دنبال نظرات مردم هستند
 6. افرادی که میخواهند سطح علمی و هنری خود را در بستر اینترنت ارائه کنند

هزینه یا قیمت طراحی سایت شخصی چه میزان است  ؟

قیمت طراحی سایت شخصی بر اساس چندین معیار مشخص میشود ولی ما در آرتیمان وب راه را بسیار ساده کردیم و شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب بین امکانات نخواهیم کرد .

ولی قبل از این که قیمت را اعلام کنیم میخواهیم توضیحاتی در مورد این قیمت گذاری با شما به اشتراک بزاریم. در قیمت طراحی سایت چند نکته بسیار مهم است :

 1. امکانات درخواستی برای طراحی سایت
 2. حجم محتوای شما برای طراحی سایت
 3. حجم هاست مورد نیاز و نوع هاست
 4. نوع طراحی سایت که بالاتر توضیح دادیم به صورت عمومی و اختصاصی است
 5. زمان اجرای طراحی وب سایت به این معنی که ما چقدر زمان داریم تا سایت را آماده و تحویل دهیم

قیمت طراحی سایت مهاجرتی در آرتیمان وب به این شرح است :

طراحی سایت شخصی با قالب عمومی (آماده) طی 35 روز کاری با تمامی امکانات مطرح شده 15.000.000 تومان

طراحی سایت شخصی با قالب اختصاصی طی 45 روز کاری با تمامی امکانات مطرح شده 25.000.000 تومان

نکته : تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما پشتیبانی سالیانه دارند ، در صورتی که از هاست های ما استفاده کنید پشتیبانی ما تا زمانی خواهد بود که بر روی هاست شرکت هستید .

ممکنه براتون جای سوال باشه که بعد از طراحی سایت چقدر هزینه داریم ، شما پس از طراحی سایت هیچ هزینه ای به عنوان شارژ یا هزینه های سالیانه نخواهید داشت و صرفا شما سالیانه هاست و دامنه را تمدید میکنید.

در صورت نیاز پس از اتمام طراحی سایت میتوانید از خدمات جانبی ما نیز استفاده نمایید ، خدماتی مثل پشتیبانی محتوایی سایت ، سئو و بهینه سازی وب سایت و یا خدمات شبکه های اجتماعی

نکته : هاست و دامنه وب سایت ، اتصال پنل پیامکی و درگاه پرداخت برای سال اول رایگان خواهد بود.

تفاوت قالب آماده و اختصاصی در طراحی سایت شخصی چیست ؟

قالب های آماده طراحی سایت قالب هایی هستند که از پیش توسط طراحان حرفه ای طراحی شده اند و برای فروش بر بستر وب قرار میگیرند ، این قالب ها معمولا تمامی امکانات و ساختارهای موجود برای طراحی سایت کامل رو دارا هستند و معمولا قیمت های مناسبی دارند .

این نوع از قالب ها ساختار مناسب و بسیار ساده ای دارند که افراد به راحتی بتونن ساختار سایت خودشون رو پیاده سازی و اجرا کنند .

پس چرا باید 15 میلیون پول بدیم به آرتیمان وب که از این قالب ها استفاده کنه ؟

ما در آرتیمان وب صرفا از ساختارهای پایه و بیس این قالب ها استفاده میکنیم و تمام ساختار طراحی و تصاویر رو خودمون بر اساس نیاز سایت بازطراحی میکنیم ، معمولا اگر کسی آشنایی کاملی با این ساختارهای آماده نداشته باشه حتی نمیتونه تشخیص بده که ما از چه قالب و ساختاری استفاده کردیم و یک نکته بسیار مهم این هست که ما از قالب به عنوان ابزار استفاده میکنیم و جزوی از ساختار سایت در نظر میگیریم و چیزی که مهم هست نوع استفاده از این ابزار هست و امکانات خاصی که روی اون پیاده سازی میکنیم.

پس این عدد بابت تجربه ما در این امر هست و ساختارهای خاصی که داریم و همچنین تمامی سایت هایی که توسط ما طراحی میشه تمام اصول طراحی سایت و سئو گوگل رو شامل میشه ، که در اصطلاح ما به این نوع از ساختارها میگیم طراحی سایت بر پایه سئو ، حالا این مدل چه تفاوت هایی داره ، تفاوت اصلی این نوع از طراحی در این هست که سایت شما بدون سئو در نتایج نشون داده میشه (این حرف به این معنی نیست که سایت روی کلمات کلیدی اصلی میاد بالا بلکه روی کلمات ساده بدون سئو میاد بالا) و باز هم به این معنی نیست که سایت شما نیاز به سئو نداره و خود به خود میاد بالا ، به این معنی هست که سئو داخلی سایت شما به صورت کامل انجام میشه و تمام اصول سئو توی طراحی رعایت میشه.

قالب های اختصاصی در طراحی سایت پس چیه ؟

فقط نکات کلیدیش رو اینجا مطرح میکنیم

 1. تمام تصاویر ، ویدئوها و رنگبندی ها به صورت اختصاصی برای شما طراحی میشه و تمام این موارد لایسنس داره
 2. خود قالبی که استفاده میشه لایسنس داره
 3. قالب کپی نیست و کدهای یونیک در قالب استفاده شده
 4. از نظر ظاهری گرافیست مجموعه بر اساس روانشناسی رنگها و ساختارهای سازمانی شما قالب رو طراحی میکنه
 5. سرعت لود سایت بسیار سریع هست و نوع دسترسی های سایت بر اساس ساختار سئو گوگل داده میشه
 6. سئو بسیار قوی داره و لینک های داخلی و ساختارهای الگوریتم سئو در طراحی قالب به کار برده میشه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تعرفه طراحی وب سایت شخصی