طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با امکانات کامل و قابلیت های حرفه ای

طراحی سایت و سئو سایت حرفه ای را با آرتیمان وب تجربه کنید

اهمیت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی از پر کاربرد ترین نوع طراحی سایت ها است و دلیل آن جستجوی بیش از 70% موارد پزشکی در گوگل است، مردم در گوگل بسیاری از سوالات خود را در وب سایت پزشکی جستجو میکنند، راهکاری عملی و مناسب برای پزشکان در تمامی تخصص ها به منظور دستیابی به جذب بیمار بیشتر، امکانات بسیار متنوع و زیادی در این نوع از طراحی سایت می توان اجرا کرد که هم به پزشک دسترسی های زیادی خواهد داد و هم بیماران میتوانند به سادگی از این امکانات استفاده کنند.

معمولا یک وب سایت پزشکی باید رنگ سازمانی و رنگ تخصصی خود را داشته باشید که این رنگبندی از ترکیب رنگ های لوگو و دیزاین داخلی مطب یا کلینیک پزشک الهام گرفته می شود، این امر باعث خواهد شد کاربران احساس بهتری داشته و ارتباط راحت تری با پزشک و سایت داشته باشند. از این دست موارد بسیار زیاد است و همین موارد است که قیمت طراحی سایت پزشکی را مشخص می کند، این که ما چه امکاناتی را به چه تخصصی اختصاص دهیم و اصلا این امکانات چه کمکی به ما خواهد کرد. 

در این صفحه خواهید دید...

در ادامه این مطلب به موارد زیر اشاره خواهیم کرد:

 • قبل از طراحی سایت پزشکی چه مواردی اهمیت دارد؟ 
 • امکانات وب سایت پزشکی چیست؟
 • هزینه  یا قیمت طراحی سایت پزشکی چقدر است ؟
 • تفاوت قالب آماده و اختصاصی در طراحی سایت پزشکی چیست؟
 • برخی از پرسش و پاسخ های مطرح در زمان طراحی سایت پزشکی

این موارد اصلی ترین موارد قبل از شروع کار طراحی سایت پزشکی است. شعار همیشگی ما در آرتیمان وب این است که کیفیت یک سایت نباید فدای کمیت آن شود و از این رو سعی کرده ایم تمامی پرسش های شما را به صورت صحیح و دقیق پاسخ دهیم.

مشاوره طراحی سایت پزشکی

ما به شما در ساخت خط فکری کمک می کنیم

مشاوره راه اندازی سایت پزشکی

در تمامی مراحل طراحی سایت پزشکی و شروع کسب و کار ما مشاور و همراه شما خواهیم بود و در تمامی مراحل مشاوره های رایگانی را برای شروع، راه اندازی و پس از آن ادامه روند کاری را خواهیم داشت. این مشاوره ها رایگان و بدون محدودیت زمانی خواهد بود تا ما اطمینان حاصل کنیم که شما مناسب ترین روش را برای شروع و ادامه راه اندازی انتخاب کنید.

مشاوره تبلیغاتی و گسترش

در تمامی مراحل کار ما پیشنهاداتی را به شما ارائه می کنیم که با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را از سایت خود دریافت کنید و تجربه خوبی از راه اندازی یک وب سایت جدید داشته باشید. تمامی روش های ارائه شده در جلسات مشاوره تست شده و مشخص هستند و هدف ما صرفا رشد کسب و کار آنلاین شما خواهد بود زیرا رشد شما یعنی رشد ما.

نمونه کار طراحی سایت پزشکی

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
وب سایت طراحی شده و آنلاین
0 +
مشتری فعال و آنلاین
0 +
پکیج تبلیغاتی فعال
0 +

هزینه طراحی سایت پزشکی

قیمت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت ساده

برای شروع

18 میلیون/تومان
هاست 2 گیگ ایران/آلمان
دامنه یک ساله رایگان
بدون محدودیت صفحات و محتوا
پشتیبانی 3 ماهه رایگان
گرافیک پایه و بدون لایسنس
قالب طراحی ساده
ریسپانسیو و سرعت بهینه
بهینه سازی گوگل اولیه
تنظیمات امنیتی و هاست امن
شامل تمامی امکانات پایه
آموزش رایگان در محیط شرکت

طراحی سایت حرفه ای

گسترش و ادامه

25 میلیون/تومان
هاست 5 گیگ ایران/ آلمان
شامل تمامی موارد ساده
گرافیک نیمه حرفه ای با لایسنس
پشتیبانی 6 ماهه رایگان
قالب طراحی حرفه ای
طراحی اسلایدر متحرک و اختصاصی
بدون محدودیت در ایجاد امکانات
طراحی نشان و لوگوی اختصاصی
سئو بیس و بهینه سازی داخلی
نصب ابزارهای حرفه ای سئو
آموزش رایگان در محیط شرکت

طراحی سایت ویژه

حرفه ای شو

36 میلیون/تومان
هاست 10 گیگ ایران/آلمان
شامل تمامی موارد حرفه ای
گرافیک اختصاصی با لایسنس
پشتیبانی 12 ماهه رایگان
قالب طراحی اختصاصی
طراحی اسلایدر اختصاصی
بدون محدودیت در سفارش امکانات
طراحی نشان و لوگو و ست اداری
سئو بیس و بهینه سازی کامل
نصب و آموزش ابزارهای حرفه ای سئو
آموزش رایگان در محیط شرکت

امکانات، خدمات و نکات مهم

قیمت طراحی سایت پزشکی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه طراحی سایت پزشکی بر اساس چندین معیار مشخص می شود ولی ما در آرتیمان وب راه را بسیار ساده کردیم و شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب بین امکانات نخواهیم کرد. ولی قبل از این که قیمت را اعلام کنیم می خواهیم توضیحاتی در مورد این قیمت گذاری با شما به اشتراک بگذاریم. در قیمت طراحی سایت پزشکی چند نکته بسیار مهم است:

 1. امکانات درخواستی برای طراحی سایت پزشکی
 2. حجم محتوای شما برای طراحی سایت پزشکی
 3. حجم هاست مورد نیاز و نوع هاست
 4. نوع طراحی سایت پزشکی(عمومی یا اختصاصی)
 5. زمان اجرای طراحی وب سایت پزشکی

 

چرا همکاری با ما؟

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما پشتیبانی سالیانه دارند. در صورتی که از هاست های ما استفاده کنید پشتیبانی ما تا زمانی خواهد بود که بر روی هاست شرکت هستید. ممکنه برایتان جای سوال باشد که بعد از طراحی سایت پزشکی چقدر باید هزینه کنیم. شما پس از طراحی سایت هیچ هزینه ای به عنوان شارژ یا هزینه های سالیانه نخواهید داشت و صرفا شما سالیانه هزینه هاست و دامنه را تمدید می کنید.

در صورت نیاز، پس از اتمام طراحی سایت پزشکی، می توانید از خدمات جانبی ما نیز استفاده نمایید. خدماتی مثل پشتیبانی محتوایی سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت و یا خدمات شبکه های اجتماعی.

نکته: هاست و دامنه وب سایت، اتصال پنل پیامکی و درگاه پرداخت برای سال اول رایگان خواهد بود.

موارد مهم در طراحی سایت پزشکی

نکته مهم: هاست و دامنه وب سایت، پشتیبانی فنی، اتصال پنل پیامکی و درگاه پرداخت برای سال اول رایگان خواهد بود.

قبل از شروع بحث طراحی سایت پزشکی باید بدانیم دامنه مورد نظر شرکت شما چیست. دامنه ها قوانینی دارند که نمی توانیم آن ها را نقض کنیم و باید بر اساس این قوانین نام دامنه خود را انتخاب کنیم. برای مثال در زمان ثبت دامنه شما نمی توانید 3 حرف کمتر یا 63 حرف بیشتر داشته باشید و یا تنها مجاز به استفاده از حروف انگلیسی و ارقام و نشانه (-) می باشید.

پس از مشخص شدن ساختار دامنه و هاست باید به سراغ اطلاعات موجود شرکت و خدمات و محصولات برویم. اطلاعاتی مانند متن درباره ما، خدمات و محصولات، تصاویر محیط شرکت، توضیحات و تعریف خدمات و محصولات و بسیاری موارد دیگر. پس از آن به مرحله قیمت طراحی سایت پزشکی می رسیم که باید بدانیم چه امکاناتی مدنظر است و خواسته های شما برای طراحی سایت پزشکی چه مواردی است که پس از آن قیمت در لحظه محاسبه و اعلام می شود. در صورت نیاز به طراحی سایت فوری، به صفحه مربوطه آن مراجعه کنید. 

سپس مشخص می کنیم که پس از طراحی سایت پزشکی چه امکانات مجزایی از آرتیمان وب درخواست دارید. مانند خدمات پشتیبانی محتوایی، خدمات دیجیتال مارکتینگ، خدمات سئو سایت و یا خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت. در این مرحله در صورت درخواست ضمیمه ای به قرارداد اضافه می شود که این موارد در آن درج می گردد.

در مرحله پایانی این نکته برای ما بسیار مهم است که طراحی سایت پزشکی به صورت عمومی انجام می شود یا به صورت اختصاصی. در هر 2 مدل طراحی، امکانات یکسان است ولی در نوع طراحی و ظاهر سایت تفاوت های بسیار زیادی را قائل هستیم. این نکته که چه نوع طراحی مدنظر است در قیمت تمام شده طراحی سایت تاثیر پذیر بوده و قیمت نهایی طراحی سایت پزشکی را متفاوت خواهد کرد.

انواع هاست های استفاده شده در آرتیمان وب شامل هاست ایران و آلمان است و تمامی هاست ها CPANEL بوده و به صورت اختصاصی برای شما خریداری می شود.

امکانات وب سایت پزشکی چیست؟

به صورت خلاصه امکاناتی که در طراحی سایت پزشکی مطرح است تا 80% مشابه امکاناتی است که در طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی مطرح می گردد. ولی اختلاف آن ها را در زیر لیست کرده و سپس آن ها با هم بررسی می کنیم.

تفاوت قالب آماده و اختصاصی در طراحی سایت پزشکی چیست؟

قالب های آماده طراحی سایت، قالب هایی هستند که از پیش توسط طراحان حرفه ای طراحی شده اند و برای فروش بر بستر وب قرار می گیرند. این قالب ها معمولا تمامی امکانات و ساختارهای موجود برای طراحی سایت کامل را دارا هستند و معمولا قیمت های مناسبی دارند. این نوع از قالب ها ساختار مناسب و بسیار ساده ای دارند که افراد به راحتی بتوانند ساختار سایت خودشان را پیاده سازی و اجرا کنند.

سوال: پس چرا باید 15 میلیون در آرتیمان وب هزینه کنیم که از این قالب ها استفاده کند؟

ما در آرتیمان وب صرفا از ساختارهای پایه و بیس این قالب ها استفاده می کنیم و تمام ساختار طراحی و تصاویر را خودمان بر اساس نیاز سایت بازطراحی می کنیم. معمولا اگر کسی آشنایی کاملی با این ساختارهای آماده نداشته باشد حتی نمی تواند تشخیص دهد که ما از چه قالب و ساختاری استفاده کردیم. یک نکته بسیار مهم این است که ما از قالب به عنوان ابزار استفاده می کنیم و آن را جزئی از ساختار سایت در نظر می گیریم و چیزی که مهم است نوع استفاده از این ابزار است و امکانات خاصی که روی آن پیاده سازی می کنیم.

پس این عدد، بابت تجربه ما در این امر است. ساختارهای خاصی که داریم و همچنین تمامی سایت هایی که توسط ما طراحی می شود تمام اصول طراحی سایت و سئوی گوگل را شامل می شود که در اصطلاح ما به این نوع از ساختارها طراحی سایت بر پایه سئو گفته می شود. حالا این مدل چه تفاوت هایی دارد؟ تفاوت اصلی این نوع از طراحی در این است که سایت شما بدون سئو در نتایج نشان داده می شود (این حرف به این معنی نیست که سایت روی کلمات کلیدی اصلی بالا می آید بلکه روی کلمات ساده بدون سئو بالا می آید). باز هم به این معنی نیست که سایت شما نیاز به سئو ندارد و خود به خود افزایش رتبه پیدا می کند، بلکه به این معنی است که سئو داخلی سایت شما به صورت کامل انجام می شود و تمام اصول سئو در طراحی سایت پزشکی شما رعایت می شود.

قالب اختصاصی طراحی سایت پزشکی

در اینجا فقط به نکات کلیدی قالب اختصاصی طراحی سایت پزشکی اشاره می کنیم:

 1. تمام تصاویر، ویدئوها و رنگبندی ها به صورت اختصاصی برای شما طراحی می شود و تمام این موارد لایسنس دارند.
 2. خود قالبی که استفاده می شود لایسنس دارد.
 3. قالب کپی نیست و کدهای یونیک در قالب استفاده شده است.
 4. از نظر ظاهری گرافیست مجموعه، بر اساس روانشناسی رنگها و ساختارهای سازمانی شما قالب رو طراحی می کند.
 5. سرعت لود سایت بسیار سریع است و نوع دسترسی های سایت بر اساس ساختار سئو گوگل داده می شود.
 6. سئو بسیار قوی دارد و لینک های داخلی و ساختارهای الگوریتم سئو در طراحی قالب به کار برده می شود.
سفارش سئو سایت

سفارش سئو سایت پزشکی

برای سفارش سئو سایت حرفه ای پزشکی با شرکت طراحی سایت آرتیمان وب در تماس باشید. شرکت طراحی و سئو سایت آرتیمان وب یک شرکت سئو سایت معتبر در تهران با قیمت مناسب و کیفیت خدمات عالی است. 

چرا طراحی سایت پزشکی آرتیمان وب؟

سئو و بهینه سازی سایت

داشتن یک سایت به تنهایی کافی نیست و شما باید پس از طراحی سایت سئو یا بهینه سازی خود را آغاز کنید ولی قبل از آن باید بدانید که تمامی سایت های طراحی شده آرتیمان وب سئو بیس بوده و تمامی اصول اولیه و پایه سئو روی آن اجرا میگردد.

پشتیبانی فنی مداوم

پس از طراحی سایت نکته مهم و بسیار مهم پشتیبانی سایت است که از لحظه شروع طراحی تا زمانی که همکار تجاری آرتیمان وب هستید این پشتیبانی ادامه خواهد داشت، پشتیبانی فنی آرتیمان وب بدون قید و شرط بوده و همیشه در حال اجرا است.

ریسپانسیو و قابل تغییر

سایت های طراحی شده توسط آرتیمان وب همگی ریسپانسیو بوده و در تمامی دستگاه ها به درستی نمایش داده میشوند. چه در موبایل ، چه در تبلت و چه در کامپیوتر های شخصی و لپتاپ وب سایت شما به درستی نمایش داده می شود.

سرعت و امنیت سایت

سرعت و امنیت سایت یکی دیگر از مهمترین نکات در طراحی سایت است که شما باید بدانید سایت شما در مقایسه با رقبا سرعت بیشتری داشته و از امنیت کافی برخوردار است. با توجه به سئو بیس بودن طراحی ها و استفاده از سرورهای امن این مهم رقم خواهد خورد.

درخواست طراحی سایت پزشکی

همیشه در دسترس هستیم تا بتوانیم خدماتی متمایز و پشتیبانی حرفه ای را ارائه نماییم. در صورتی که توضیحات بالا کافی نبود و یا ابهامی در موارد داشتید حتما با ما در ارتباط باشید و پرسش های خود را مطرح نمایید. همچنین میتوانید از مشاوره رایگان ما نیز استفاده نمایید و تمامی پرسش های خود را مطرح نمایید.

همین حالا با مشاورین ما در ارتباط باشید…

مشاوره طراحی سایت و سئو
4.7/5 - (9 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
10 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهرداد صیف
1 سال قبل

سلام. طراحی سایت کلینیک زیبایی با امکانات مشابه سایت پزشکی انجام میشه؟ از نظر هزینه هم همینقدره یا متفاوته؟

محسنی
1 سال قبل

سلام ، نمونه درمان ها توسط شما ادیت میشه یا باید از قبل آماده شده باشه ؟

محمد ترابیان
1 سال قبل

سئو سایت هم روی هم قیمت اجرا میشه ؟

وحید محمدی
1 سال قبل

پشتیبانی طراحی سایت پزشکی چند ماهه؟ بعد ازون مدت هزینش چقدره؟ و این پشتیبانی شامل چه مواردی هست؟

دکتر ناصری مفرد
1 سال قبل

سلام من یک سایت دندونپزشکی دارم که رزرو نوبتش بصورت آفلاینه. آیا امکانش هست که اینکار آنلاین بشه؟ منظورم اینه که کسی که رزرو میکنه یک تاریخ رو ، اون تاریخ بسته بشه و کسی دیگه نتونه اون تاریخ و اون زمان خاص رو رزرو کنه. مثل یک تقویم نشون بده که چه تاریخ ها و چه زمان هایی امکان رزرو وجود داره؟