قیمت طراحی سایت بر چه اساسی مشخص میشود ؟

حتما بارها و بارها شنیده اید که میگویند قیمت طراحی سایت به نوع سایت و ساختار آن و همچنین میزان محتوای آن بستگی دارد. با هم به بررسی تک تک این موارد میپردازیم تا به درستی قیمت های طراحی وب سایت را درک کنیم . ابتدا مفاهیم را با هم مرور خواهیم کرد .

 1. انواع طراحی سایت : طراحی سایت بر اساس امکانات و نوع کاربرد آنها ، در دسته های کلی مشخص میشوند .
  1. طراحی سایت داینامیک
  2. طراحی سایت استاتیک
  3. طراحی پورتال
  4. طراحی فروشگاه اینترنتی
 2. ساختار یا پلتفرم های طراحی سایت : در وب سایت های پویا از زبان های برنامه نویسی و در وب سایت های ایستا از کدهای خاصی استفاده میشود.
  1. php
  2. asp
  3. html

قیمت طراحی سایت داینامیک :

طراحی سایت داینامیک میتواند با زبان برنامه نویسی asp یا php نوشته شود که ما در آرتیمان وب از زبان برنامه نویسی php استفاده میکنیم ، برای طراحی سایت داینامیک میتوان به ۲ روش عمل کرد ، طراحی اختصاصی و طراحی عمومی ، طراحی اختصاصی وب سایت به معنی برنامه نویسی تمامی موارد وب سایت از ابتدا تا انتها بر اساس خواسته مشتری است و طراحی عمومی وب سایت به معنی استفاده از پلتفرم های عمومی است که هسته آن قبلا طراحی شده و تغییراتی در آن ایجاد میگردد . قیمت طراحی سایت اختصاصی در آرتیمان وب از ۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان شروع میشود و قیمت طراحی سایت عمومی از ۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان شروع میشود.

بستگی به امکاناتی که شما در وب سایت خود نیاز دارید این قیمت بالاتر خواهد رفت و همچنین قیمت طراحی وب سایت بستگی به میزان محتوای وب سایت و زمانی که به طراح میدهید نیز بستگی دارد . معمولا پروژه های داینامیک در آرتیمان وب بین ۱۵ الی ۴۵ روز کاری تحویل میگردد اما ممکن است کارفرمت ۳ روز زمان داشته باشد که این موضوع قابل انجام است ولی هزینه طراحی را بالاتر خواهد برد .

برخی از قیمت های طراحی سایت داینامیک را با هم بررسی میکنیم

 • طراحی سایت شرکتی متوسط : ۳.۲۰۰.۰۰۰ تومان و زمان مورد نیاز ۱۵ روز کاری
 • طراحی سایت پزشکی : ۳.۲۰۰.۰۰۰ تومان و زمان مورد نیاز ۱۰ روز کاری
 • طراحی سایت مهاجرتی : ۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان و زمان مورد نیاز ۳۵ روز کاری
 • طراحی سایت شخصی : ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان و زمان مورد نیاز ۱۲ روز کاری
 • طراحی فروشگاه اینترنتی : ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان و زمان مورد نیاز ۴۵ روز کاری

البته این زمان ها و اعداد بستگی به زمان اعلام شده از سمت کارفرما ، میزان اطلاعات برای ورود ، پلتفرم انتخاب شده نیز دارد .

قیمت طراحی سایت استاتیک :

قیمت طراحی سایت استاتیک معمولا به تعداد صفحات و محتوای اولیه دارد که شروع قیمت طراحی وب سایت استاتیک از ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان است و بشتر این هزینه صرف طراحی گرافیکی خواهد شد ، معمولا یک وب سایت استاتیک زمانی بین ۱۰ الی ۱۵ روز نیاز دارد .

شرایط پرداخت هزینه های طراحی سایت

شرایط پرداخت هزینه ها در طراحی سایت پس از مشخص شدن قیمت ، زمان و نوع اجرا مشخص میشود ، طی جلسه حضوری یا تلفنی بین همکاران ما و کارفرما این شرایط بررسی خواهد شد ولی به صورت معمول شرایط پرداخت در آرتیمان وب بسیار آسان است .

برخی از شرایط :

 • ۳۰% ابتدای طراحی سایت و به عنوان پیش پرداخت
 • ۳۰% پس مشاهده طرح اولیه
 • ۴۰% پس از تحویل و آموزش
 • ۵۰% ایتدا به عنوان پیش پرداخت
 • ۵۰% پس از تکمیل ، تحویل و آموزش

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط متخصصین مجرب آرتیمان وب