طراحی سایت اولین گام شما برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق است

طراحی سایت  به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

در سال ۱۹۹۱ وب اختراع شد و دریچه ای بسیار بزرگ برای کسب و کارها باز شد . از آن زمان تا به امروز مشاغل بسیار زیادی در وب ایجاد شدند و کسب و کارهای زیادی متحول شده است. به عنوان مثال شما تا قبل از به وجود آمد وب برای انجام تمامی امور باید شخصا اقدام میکردید و یا برای یافتن اطلاعات باید چندین مجله ، روزنامه و یا کتاب را مطالعه میکردید . به لطف وب امروز شما از بزرگترین کارها تا ریز ترین کارهای خود را میتوانید از طریق وب انجام دهید.

در آغاز وب سایت ها با کدهای بسیار ساده html طراحی میشدند و گرافیک در آن کاربردی نداشت ، صفحات ساده و کل فضای سایت های اولیه شامل متن میشد ، پس از آن با به وجود آمدن زبان های برنامه نویسی و الگوریتم های پیشرفته تر ظاهر سایت ها به روز تر و زیبایی به آن ها اضافه شد ، ولی با پیشرفت وب و هنر طراحی وب این کدهای ساده به دنیایی از زبان های برنامه نویسی تبدیل شد و ظاهر و کارایی مناسبی به وب سایت ها اضافه کرد.

اصول طراحی وب سایت بر اساس قوانین گوگل

چرا طراحی وب سایت بر اساس قوانین گوگل اهمیت دارد ؟

گوگل جایی است که شما میتوانید از آن به عنوان سکوی پرتاب استفاده کنید و کسب و کار خود را به بسیاری از افراد معرفی کنید ، گوگل همان جایی است که شما میتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید و پول زیادی به دست آورید . طراحی سایت بر اساس قوانین گوگل به این منظور است که گوگل سایت شما را بررسی کند و در جایگاه بهتری قرار دهد ، برای این منظور طراح وب سایت باید مجموعه ای از قوانین را رعایت کند ، برخی از این قوانین را با هم بررسی میکنیم.

  1. کدنویسی سایت شما باید سبک ، منظم ، بهینه و کارآمد باشد
  2. رنگبندی و طراحی کلی وب سایت باید کاربرپسند باشد و استفاده از رنگ های جیغ را فراموش کنید
  3. استفاده از روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت
  4. دسترسی آسان و سریع به تمامی محتوای وب سایت
  5. استفاده از متون استاندارد و کپی نبودن محتوای وب سایت
  6. ویراستاری و ویرایش صحیح نوشتار سایت
  7. استفاده از تصاویر با کیفیت و رعایت هر چه بیشتر قانون کپی رایت
  8. استفاده از محتوای به روز و آموزنده
  9. و بسیاری موارد دیگر

رعایت این موارد به شما کمک خواهد کرد یک وب سایت به روز ، منظم و گوگل پسند داشته باشید.

چرا داشتن وب سایت برای همه ی کسب و کارها مفید است ؟

در گذشته شرکت ها و کسب و کارهای کوچک بزرگ به شیوه های خاصی تبلیغات میکردند ، برای مثال یک شرکت بزرگ برای بزرگتر شدن از آگهی های تبلیغاتی تلویزیون استفاده میکرد و یک شرکت کوچک از تبلیغات چاپی استفاده میکرد. هر ۲ برای معرفی کسب و کارهایشان هزینه های زیادی میکردند تا مشتری بیشتری داشته باشند ، امروز شما با طراحی سایت برای کسب و کار خود میتوانید وارد عرصه دنیای مجازی شده و نه تنها به یک قشر خاص جامعه و محله بلکه به تمامی افراد دنیا محصولات ، خدمات و کالاهای خود را معرفی کنید.

در حال حاضر با پیشرفت هر چه بیشتر علم طراحی سایت صرفا داشتن یک وب سایت به شما کمک چندانی نخواهد کرد ، شما باید در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر دیده شوید تا بازدید کنندگان بیشتری را جذب کنید.

تیم سئو و بهینه سازی ما این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان به صفحه اول گوگل برسید و بازدید کنندگان بی شماری را جذب کنید.