طراحی سایت

اولین گام شما برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق است

طراحی سایت چرا مهم است ؟

طراحی سایت و اهمیت آن را تقریبا همه میدانیم ، در هر شغل و کسب و کاری داشتن سایت بسیار مهم است و امروز به الزام تبدیل شده است . در عصری زندگی میکنیم که هر کسی هر چیزی را که به آن نیاز دارد در اینترنت جستجو میکند ، بیشترین میزان جستجو بین کاربران ایرانی گوگل مربوط به سرگرمی ها ، فیلم ، خرید اینترنتی ، خدمات آنلاین و از همه مهمتر موارد و سوالات مربوط به موارد پزشکی هست .

در دنیا بیشترین میزان جستجو در موارد پزشکی است و پس از آن جستجو برای کالا و خدمات رونق دارد ، حال سوالی که مطرح است این است که

من که مشتری خودم رو دارم برای چی باید طراحی سایت انجام بدم ؟

به جرات میتونیم بگیم که شما فکر میکنید مشتری دارید ، همین امروز اگر نگاهی دقیق تر بندازید متوجه میشوید که خبری از مغازه های کوچک و مشاغل یک نفری نیست ، تمام مشاغل و کسب و کارها رو به پیشرفت و به روز رسانی سیستم های مارکتینگ خود هستند ، امروز مردم جستجو میکنند و مطالعه میکنند و بعد خدمات یا محصولی را انتخاب و اگر قیمت مناسبی پیدا کنند میخرند . حدود ۷۰% جستجوها از طریق موبایل انجام میشود و شما باید در موبایل مشتریان خود حضور داشته باشید ، چگونه ؟ با طراحی سایت خود.

امروز بازاری عظیم در دنیای اینترنت وجود دارد که شما هم باید جزوی از این بازار باشید تا در دوران رکود شامل کسب و کارهای موفق باشید .

طراحی وب سایت بر اساس قوانین گوگل ۲۰۲۰

چرا طراحی وب سایت بر اساس قوانین گوگل اهمیت دارد ؟

گوگل جایی است که شما میتوانید از آن به عنوان سکوی پرتاب استفاده کنید و کسب و کار خود را به بسیاری از افراد معرفی کنید ، گوگل همان جایی است که شما میتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید و پول زیادی به دست آورید . طراحی سایت بر اساس قوانین گوگل به این منظور است که گوگل سایت شما را بررسی کند و در جایگاه بهتری قرار دهد ، برای این منظور طراح وب سایت باید مجموعه ای از قوانین را رعایت کند ، برخی از این قوانین را با هم بررسی میکنیم.

  1. کدنویسی سایت شما باید سبک ، منظم ، بهینه و کارآمد باشد
  2. رنگبندی و طراحی کلی وب سایت باید کاربرپسند باشد و استفاده از رنگ های جیغ را فراموش کنید
  3. استفاده از روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت
  4. دسترسی آسان و سریع به تمامی محتوای وب سایت
  5. استفاده از متون استاندارد و کپی نبودن محتوای وب سایت
  6. ویراستاری و ویرایش صحیح نوشتار سایت
  7. استفاده از تصاویر با کیفیت و رعایت هر چه بیشتر قانون کپی رایت
  8. استفاده از محتوای به روز و آموزنده
  9. و بسیاری موارد دیگر

رعایت این موارد به شما کمک خواهد کرد یک وب سایت به روز ، منظم و گوگل پسند داشته باشید.

چرا داشتن وب سایت برای همه ی کسب و کارها مفید است ؟

در گذشته شرکت ها و کسب و کارهای کوچک بزرگ به شیوه های خاصی تبلیغات میکردند ، برای مثال یک شرکت بزرگ برای بزرگتر شدن از آگهی های تبلیغاتی تلویزیون استفاده میکرد و یک شرکت کوچک از تبلیغات چاپی استفاده میکرد. هر ۲ برای معرفی کسب و کارهایشان هزینه های زیادی میکردند تا مشتری بیشتری داشته باشند ، امروز شما با طراحی سایت برای کسب و کار خود میتوانید وارد عرصه دنیای مجازی شده و نه تنها به یک قشر خاص جامعه و محله بلکه به تمامی افراد دنیا محصولات ، خدمات و کالاهای خود را معرفی کنید.

در حال حاضر با پیشرفت هر چه بیشتر علم طراحی سایت صرفا داشتن یک وب سایت به شما کمک چندانی نخواهد کرد ، شما باید در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر دیده شوید تا بازدید کنندگان بیشتری را جذب کنید.

تیم سئو و بهینه سازی ما این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان به صفحه اول گوگل برسید و بازدید کنندگان بی شماری را جذب کنید.